MÜŞTERİLERİMİZİN ÖZEL HİZMET ÇÖZÜMLERİNE ÖZEL HİZMET VERMEKTEYİZ

Img

Taşımacılık işini yapıyorsanız en büyük ihtiyaçlarınızdan biri de eşyaların muhafaza edileceği yerinizin olması. Bir ihtiyaç durumunda müşterilerimizin yükünü muhafaza altına alabilmek, işinin ehli olan bir taşımacılık şirketi olarak en büyük görevimizdir.

Özellikle şehirler arası taşımacılık işlerinde, müşterilerimizin ev sahipleri ile anlaşamaması, tayin ve atama ile ilgili sorunları olması yada üniversiteye giden gençlerin öğrenci yurtlarına hemen

Img

GÜVENİLİR

Geniş alana sahip özel güvenlik personeli tarafından 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile korunan anlaşmalı depo ve antrepolarımız sayesinde sizlere sunacağımız hizmette sınır tanımıyoruz.

yerleşememesi gibi eşyalarını taşıyacağımız adresle ilgili problemler az da olsa yaşanmaktadır.

Bu ve buna benzer diğer sıkıntıların haricinde, taşınan yükünün belirli bir gün sonrasında teslim edilmesi gerektiği gibi durumlarda söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle, firmamızın anlaştığı kapalı depo ve antrepolar devreye girmekte ve yükünüz en iyi şekilde muhafaza edilmektedir.

Img

BİZE ULAŞIN

Muhafaza edilmesi gereken, yasal olarak uygun her türlü yükünüz için uygun yerimiz bulunmaktadır. Detaylar için bizi arayınız yada aşağıdaki "İletişim" kısmını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN